Циркуляційна помпа для акваріума SunSun JVP-201
- Готово до відправки
- Код: SSJVP201
1 330,65 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подвійна циркуляційна помпа для морського акваріума SunSun JVP-201
Високопродуктивна помпа на магнітах для рифових акваріумів. Високотехнологічна розробка дозволила значно знизити споживання електроенергії та збільшити термін служби порівняно із звичайними насосами та помпами.
Спеціальне кріплення дозволяє зручно та легко направити потік води у будь-якому напрямку.
Незначний розмір морської помпи сприяє приховуванню її між скель та інших елементів та декорацій у вашому акваріумі.
- Максимальна ефективність та низьке споживання електроенергії.
- Робота помпи абсолютно безшумна. Магніт захищений спеціальним покриттям, що запобігає корозії.
- Магнітне кріплення дозволяє зручно кріпити помпу в акваріумах з товщиною скла до 15 мм.
Характеристики
Продуктивність: 6000 л/год
Потужність: 12 Вт
Напруга: 220 В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Помпа |
| Потужність | 12 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Продуктивність | 6000 л/год |
| Об'єм акваріума | 600 л |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 123 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання продуктивності | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 330,65 ₴












