
Стерилізатор ViaAqua UV-11W для акваріумів та ставків
- Готово до відправки
- Код: VAUV11W
3 542,85 ₴
ViaAqua UV-11W - Стерилізатор для акваріума.
ViaAqua UV-11W, TERMINATOR UV-11 Вт - ультрафіолетовий стерилізатор для акваріумів до 500 л або ставків на 10000 л. Стерилізатор є ефективним знаряддям у боротьбі за здорову та чисту воду у ставках та акваріумах. Вода за допомогою помпи нагнітається в порожнину стерилізатора, де піддається опроміненню ультрафіолетовим світлом і вже стерилізована подається назад у водойму або акваріум.
Такий кругообіг триває постійно. Основою ультрафіолетового модуля UV-стерилізатора є циліндрична камера, що містить UV-лампу, яка закрита кварцовою колбою, зверху якої тече вода. Лампи закріплюються за допомогою фіксаторів.
Стерилізатори дуже корисні в ставках у літній сезон, коли температура води в ставку зростає і збільшується чисельність мікроорганізмів, що живуть в ній, які викликають «цвітіння води».
Особливості стерилізатора:
- Має високоефективну стерилізуючу дію;
- Швидко знищує мікроорганізми;
- Роблять воду кристально чистою;
- Стерилізуєте воду, зберігаючи при цьому її природні властивості;
- Гарантують надійний захист проти багатьох поширених захворювань, викликаних мікробами, бактеріями та вірусами, а також спорами грибків та цвілі;
- Усуває "цвітіння" води в акваріумі та ставку влітку;
- Простий в експлуатації.
Інтенсивність випромінювання ламп з часом падає, тому для більшої ефективності стерилізатора лампи повинні замінюватися кожні 8000-9000 годин.
Характеристики
Потужність: 11 Вт
Для ставків обсягом до: 10000 л
Для акваріумів об'ємом до: 500 л
Діаметр: 80 мм
Довжина: 365 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ViaAqua |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Стерилізатор |
| Вид комплектуючого | Лампа |
| Потужність | 11 Вт |
| Розміри | |
| Довжина | 365 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм акваріума | 500 л |
| Об'єм ставка | 10000 л |
- Ціна: 3 542,85 ₴



