Спіральний Стерилізатор SunSun CUV-224 для акваріумів та ставків
- Готово до відправки
- Код: SSCUV218
5 442,30 ₴
SunSun CUV-224, 24 Вт - Спіральний стерилізатор для ставка.
SunSun CUV-224, 24 Вт - надефективний ультрафіолетовий стерилізатор для акваріумів з об'ємом до 1500 л. та ставківдо 35000 л. Стерилізатор SunSun CUV-224 має особливий та унікальний спосіб протоки води завдяки якому вода всередині стерилізатора проходить по спеціальній спіралі навколо колби, що у свою чергу дозволяє протягом тривалого часу впливати UV-променями на бактерії, зелені водорості та патогенні мікроорганізми, що знаходяться у товщі води.
Завдяки використанню такої конструкції ефективність стерилізатора зростає в кілька разів, це в свою чергу дає можливість використовувати його в акваріумах і ставках з більшим об'ємом, у порівнянні зі звичайним UV-стерилізатором аналогічної потужності.
Цей стерилізатор був розроблений таким чином, щоб забезпечити максимально потужне і безперервне UV випромінювання, яке знищує всі шкідливі мікроорганізми, тим самим зменшуючи можливість різного роду захворювань у риб.
- Надавати допомогу для оптимального очищення води;
- Завдяки простоті пристрою, стерилізатор простий в обслуговуванні та експлуатації;
- Знищує збудників хвороб;
- Зменшує ризик інфекційних захворювань риб;
- Найшвидший спосіб знищення шкідливих паразитів та мікроорганізмів;
- Спіральна конструкція для підвищення ефективності випромінювання.
Інтенсивність випромінювання ламп з часом падає, тому для більшої ефективності стерилізатора лампи повинні замінюватися кожні 8000-9000 годин.
Характеристики
Фірма-виробник: SunSun
Потужність: 24 Вт
Для ставків обсягом до: 35000 л
Для акваріумів об'ємом до: 1500 л
Довжина кабелю живлення: 5 м
Перехідники під шланг: 20/25/32/40 мм
Розмір (ДхШхВ): 46х10х12 см
Продуктивність: 3500 л/год
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Стерилізатор |
| Вид комплектуючого | Лампа |
| Потужність | 24 Вт |
| Розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 5 м |
| Об'єм акваріума | 1500 л |
| Об'єм ставка | 35000 л |
| Продуктивність | 3500 л/год |
- Ціна: 5 442,30 ₴



