Світильник SunSun HEL-1200, 8х39W Т5
Підвісний світильник SunSun HEL-1200 виконаний зі штампованого алюмінію, що надає йому оригінального та стильного дизайну. Світильник оснащений лампами T5 8х39 Вт. Реалізована функція включення на кожні 2 лампи а також кожні 4 лампи підключаються окремо до мережі живлення, що дозволяє моделювати плавне включення - вимкнення - світанок-захід сонця і вибирати необхідний режим освітлення для Ваших рослин і вихованців. Корпус виконаний зі штампованого алюмінію. ;У комплекті підвіси для кріплення.
Технічні характеристики
Виробник: SunSun
Кількість ламп/Потужність: 8х39W
Корпус світильника: Алюміній
Тип ламп: Т5
Розмір світильника: 1200х320х65 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світильник |
| Тип лампи | Т5 |
| Цоколь | G5 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 6.5 см |
| Основні | |
| Потужність | 312 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 900,45 ₴



