SunSun HDD-1200B - Акваріумний світильник з лампами T5, на ніжках з кріпленням.
SunSun HDD-1200B - акваріумний світильник для освітлення акваріумів довжиною до 120 см.
Світильник з алюмінієвого профілю, що надає йому оригінального та стильного дизайну, Т5 лампи 2х54 Вт, 14000К у комплектації та приваблива ціна роблять їх поза конкуренцією. Розсувні ніжки дозволяють встановлювати на будь-який акваріум до 120 см. Оснащений відбивачем, лампи захищені від попадання води та бризок акриловим склом. Вимикач зручно розташований на бічній стінці світильника та водонепроникний. Корпус світильника виготовлений із штампованого, антикорозійного алюмінію, що надає йому оригінального та стильного дизайну. Сучасний дизайн, що підходить для акваріумів будь-якого типу в будь-якій квартирі чи офісі. Розроблений для встановлення над акваріумом.
Відкриті акваріуми чудово виглядають у будь-якому інтер'єрі, зручні в обслуговуванні, створюють оптимальну вологість у приміщенні, особливо в офісах та панельних будинках з центральним опаленням.
Для створення оптимального освітлення акваріума, можливе встановлення декількох світильників. Світильник оснащений лампами T5.
- Для освітлення рослин затребуваних до сильного освітлення, рекомендуємо встановлювати кілька світильників;
- Зі штампованого, антикорозійного алюмінію;
- Розроблений для встановлення над акваріумом;
- Економічний та компактний розмір;
- Легка заміна та встановлення ламп;
- Висока якість.
Характеристики
Виробник: SunSun
Потужність: 2х54W
Тип: Т5
Розмір: 1200х130х40 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світильник |
| Тип лампи | Т5 |
| Напруга | 220 В |
| Цоколь | G5 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 4 см |
| Основні | |
| Потужність | 108 Вт |
- Ціна: 3 172,05 ₴



