Розпилювач повітря із пластмасовим блоком довжиною 15 см
- Готово до відправки
35,10 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розпилювач для компресора з пластмасовим блоком та довжиною 15 див.
Дрібнопористий розпилювач повітря для забезпечення акваріума киснем. Рівномірно розподіляє кисень у вигляді дрібних бульбашок по всій довжині розпилювача. Дозволяє забезпечити повне використання можливостей компресора. Розпилювач має одностороннє підключення для подачі кисню, що передбачає роботу в парі з одноканальними компресорами. Ефективно насичує акваріум киснем, покращує циркуляцію води.
Приєднується до стандартного компресорного шлангу, може використовуватися як елемент оформлення в акваріумі.
Довжина: 15 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Розпилювач |
| Тип розпилювача | Довгий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35,10 ₴



