
Розпилювач повітря гнучкий SunSun HJS-333, 75 см
- Готово до відправки
242,10 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розпилювач повітря гнучкий SunSun HJS-333, 75 см
SunSun HJS-333 - це гнучкий дрібнопористий акваріумний розпилювач повітря. Завдяки гнучкості і еластичності розпилювача SunSun HJS-333 можна створити привабливий інтер'єр в акваріумі при цьому вода буде насичуватися рівномірно киснем.
- Рівномірний розподіл кисню у вигляді дрібних бульбашок.
- Висока якість виготовлення забезпечує тривалу експлуатацію.
- Розмір: 75х1 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Розпилювач |
| Тип розпилювача | Гнучкий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 242,10 ₴



