Насос для акваріума ViaAqua MP-5500
Високопродуктивний водяний насос високої якості з великою поверхнею всмоктування та захистом від потрапляння листя для забезпечення безперервної та довговічної роботи.
Великий префільтр виключає засмічення крильчатки та пошкодження насоса.
Помпа призначена для подачі та фільтрації води у водоспадах, садових ставках, каскадах, фонтанах, басейнах. Також може використовуватися у садівництві, домашніх господарствах та фермах з вирощування риб та інших тварин.
- Фонтанний насос для подачі та фільтрації води.
- Поєднує в собі непоганий баланс якості, ціни, шумових характеристик.
- Помпа проста в обслуговуванні та енергоекономічна.
- Універсальна може використовуватися в прісній та морській воді.
- Висока продуктивність та невеликі розміри.
- У комплекті є присоски для надійного кріплення.
- Довговічна та надійна.
Характеристики
Продуктивність: 5700 л/год
Висота підйому води:3 м
Регулювання продуктивності: Відсутня
Потужність: 110 Вт
Напруга: 220 В
Довжина кабелю:1.5 м
Розміри: 380х140х150 мм
Врахуйте, будь ласка, що для насоса вказані максимальні значення продуктивності та підйому води. Це означає, що при підйомі води на висоту 50% від зазначеного максимального значення вказана максимальна продуктивність також падає на 50%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViaAqua |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 150 мм |
| Основні атрибути | |
| Напруга | 220 В |
| Вид | Насос |
- Ціна: 5 565,15 ₴



