Насос для акваріума ViaAqua VA-80A
Компактний повністю занурюваний насос для прісноводних, морських акваріумів, ставків і фонтанів. У конструкції насоса передбачено регулювання потоку води.
Насос фонтанний призначений для подачі води акваріумах у водоспадах, садових ставках, каскадах, фонтанах, басейнах. Насос також може використовуватися у садівництві, домашніх господарствах та фермах з вирощування риб та інших тварин.
- Фонтанний насос для подачі води.
- Поєднує в собі непоганий баланс якості, ціни, шумових характеристик.
- Помпа проста в обслуговуванні та енергоекономічна.
- Універсальна може використовуватися в прісній та морській воді.
- Висока продуктивність та невеликі розміри.
- У комплекті є присоски для надійного кріплення.
- Довговічна та надійна.
Характеристики
Продуктивність: 230 л/год
Висота підйому води: 0.5 м
Регулювання продуктивності: Є
Потужність: 2.5 Вт
Напруга: 220 В
Довжина дроту:1.5 м
Діаметр вихідних штуцерів: 8 та 12 мм
Врахуйте, будь ласка, що для насоса вказані максимальні значення продуктивності та підйому води. Це означає, що при підйомі води на висоту 50% від вказаного максимального значення вказана максимальна продуктивність також падає на 50%.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ViaAqua |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Насос |
| Потужність | 2.5 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Продуктивність | 230 л/год |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 30 мм |
- Ціна: 422,10 ₴




