Магнітний скребок для скла до 4 мм Resun NF-07S
Скребок для внутрішнього очищення акваріума зі склом завтовшки до 4 мм.
Очищає скло від слизу, водоростей та іншого нальоту, який осідає на склі в процесі експлуатації акваріума.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Resun |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 7 см |
| Матеріал | Пластик |
| Застосування | Догляд за акваріумом |
| Вид | Скребок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 3 мм |
| Висота внутрішньої частини | 15 мм |
| Висота зовнішньої частини | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249,30 ₴




