
Вихровий компресор для ставка равлик SunSun HG-180C
- Готово до відправки
7 761,15 ₴
Компресор для акваріумних систем і ставків SunSun HG-180C
Представляємо для вас професійний компресор високої якості для великих акваріумів, ставків або акваріумних систем об'ємом до 26 кубічного метра. Потужний і надійний, зручний в експлуатації, має:
- Виключно низьким рівнем шуму протягом усього терміну експлуатації.
- Протягом експлуатації не потребує періодичного змащування.
- Корпус пристрою виконаний з металу, що гарантує захист від механічних пошкоджень.
Компресор повністю забезпечить ваш ставок або акваріум якісним O2 і прослужить вам тривалий термін.
Забезпечте сприятливі умови вашим рибкам - додайте аерацію вашого акваріума або ставка киснем за допомогою компресора.
Характеристики
Продуктивність: 25800 л/год (25.8 м3/годину)
Кількість каналів подачі кисню: 1
Принцип роботи компресора: Вихровий
Рекомендований обсяг акваріумної системи/ставка: до 26 м3
Потужність: 180 Вт
Напруга: 220 В
Тиск: 9 КПа
Повітряний фільтр: Є
Розміри: 263х219х243 мм
Вага: 6.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Компресор для аерації |
| Стан | Новий |
| Максимальна швидкість потоку | 25800 л/год |
| Характеристики насоса | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Продуктивність | 25800 л/год |
| Тип встановлення | На суші |
| Розміри | |
| Довжина | 263 мм |
| Ширина | 219 мм |
| Висота | 243 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для ставків |
- Ціна: 7 761,15 ₴



