
Вихровий компресор для ставка Равлик SunSun HG-1100C
- Готово до відправки
24 082,20 ₴
SunSun HG-1100C - Компресор для великих акваріумних систем.
SunSun HG-1100C - професійний компресор високої якості для великих акваріумів, ставків або акваріумних систем об'ємом до 200 000 літрів. Потужний і надійний, зручний в експлуатації має виключно низький рівень шуму протягом усього терміну експлуатації.
Компресор – один з найголовніших елементів для технічного оснащення штучної водойми та будь-якої аква-системи, яка служить для насичення води киснем і створює додатковий рух водної маси.
Вихрові компресори мають ряд переваг у порівнянні з мембранними і поршневими: вони набагато продуктивніші й економічніші, а за вартістю і рівнем шуму можна порівняти з мембранними. На жаль, вони не здатні долати високий тиск, тому розпилювач не повинен розташовуватись надто глибоко.
Компресори SunSun HG довговічні та економічні, завдяки використанню якісного комплектуючого. Протягом експлуатації не потребує періодичного мастила.
Основні властивості:
- Міцний литий алюмінієвий корпус;
- Рівномірний повітряний потік;
- Низький рівень шуму (встановлений глушник);
- Алюмінієвий корпус забезпечує хорошу тепловіддачу;
- Кришка оснащена фільтром, що перешкоджає попаданню пилу та сміття до лопат двигуна.
Технічні характеристики
Виробник: SunSun
Для акваріума: до 200 000 л
Потужність: 1100 Вт
Максимальна пропускна здатність: 2350 л/хв
Повітряний фільтр: Так
Кількість каналів: 1 + Гребінка на 24 виходів
Тиск (МР): 0,022
Розмір: 33x33x36 см
Маса: 20 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Компресор для аерації |
| Стан | Новий |
| Характеристики насоса | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип встановлення | На суші |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для ставків |
| Продуктивність | 141000 |
- Ціна: 24 082,20 ₴



