



Компресор для ставка SunSun ACO-008, 100 л/хв
- Готово до відправки
- Код: SACO008
5 833,80 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SunSun ACO-008 - Компресор для ставків та рибницьких господарств.
SunSun ACO-008 - професійний, потужний компресор серії ACO ідеально підходить для великих акваріумів, рыборазводников, акваріумних систем і стійок, ставків або рибницьких господарств. Компресор SunSun ACO-008 потужний і надійний, зручний в експлуатації і не вимагає періодичної мастила. Компресори серії ACO довговічні й економічні, завдяки використанню якісного комплектуючого.
- Ідеально підходить для великих акваріумів, рыбразводников, акваріумних систем і стійок, ставків або рибницьких господарств.
- Надійність і комфорт в експлуатації.
- Потужний і надійний, зручний в експлуатації і не вимагає періодичної мастила.
- Якісне комплектуючий.
- Висока якість.
Технічні характеристики
Напруга: 220-240 В.
Частота: 50 Гц.
Потужність: 138 Вт.
Тиск: 0.04 MPa.
Кількість робочих каналів: 1.
Розмір (ДхШхВ): 259х135х167 мм
Вага: 4.5 кг
Повітряний фільтр: Так.
Продуктивність: 100 л/хв.
Для акваріумів, ставків та акваріумних систем до: 6000 л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Компресор для аерації |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 138 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 6000 л/год |
| Характеристики насоса | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Продуктивність | 6000 л/год |
| Тип встановлення | На суші |
| Розміри | |
| Довжина | 259 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 167 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 833,80 ₴



