



Компресор для ставка SunSun ACO-001, 20 л/хв
- Готово до відправки
1 913,40 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SunSun ACO-001 - Надійний компресор для ставка.
SunSun ACO-001 - професійний, потужний компресор серії ACO ідеально підходить для великих акваріумів, рыборазводников, акваріумних систем і стійок, ставків або рибницьких господарств. Компресор SunSun ACO-001 потужний і надійний, зручний в експлуатації і не вимагає періодичної мастила. Компресори серії ACO довговічні й економічні, завдяки використанню якісного комплектуючого.
- Ідеально підходить для великих акваріумів, рыбразводников, акваріумних систем і стійок, ставків або рибницьких господарств.
- Надійність і комфорт в експлуатації.
- Потужний і надійний, зручний в експлуатації і не вимагає періодичної мастила.
- Якісне комплектуючий.
- Висока якість.
Технічні характеристики
Напруга: 220-240 V
Частота: 60 Гц
Потужність: 20 Вт
Тиск: 0.03 MPa
Продуктивність: 20 л/хв
Кількість робочих каналів: 1х6 (гребінка)
Розмір (ДхШхВ): 156x82x104 мм
Вага: 1 кг
Для акваріумів, ставків та акваріумних систем до: 1200 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Компресор для аерації |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 1200 л/год |
| Характеристики насоса | |
| Продуктивність | 1200 л/год |
| Тип встановлення | На суші |
| Розміри | |
| Довжина | 156 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Висота | 104 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 913,40 ₴



