

Внутрішній фільтр для акваріума ViaAqua VA-F100
- Готово до відправки
515,25 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Внутрішній фільтр для невеликого акваріума до 60 літрів ViaAqua VA-F100
Внутрішній фільтр для очищення та аерації води в акваріумах або тераріумах з об'ємом води не більше 60 літрів. У комплекті з фільтром входить дифузор і лопатка для створення і напряму потоку води;
Може використовуватися в прісній і морській воді, забезпечуючи якісну механічну очистку.
- Відмінне рішення для акваріумів до 60 літрів.
- Збагачує воду киснем, і завдяки цьому, замінює компресор.
- Простий в установці і обслуговуванні.
- Корпус фільтра виконаний з якісного пластика.
- Компактний і дуже тихий, зручний і электроэкономичный.
Характеристики
Продуктивність: 350 л/годину
Можливість підйому води: до 0.6 м
Рекомендований обсяг акваріума: 40-60 л
Функція подачі кисню: Є
Регулювання продуктивності: Відсутній
Спосіб фільтрації води: Механічний
Кількість фільтруючих секцій: 1
Потужність: 5 Вт
Напруга: 220 В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ViaAqua |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 5 Вт |
| Об'єм акваріума | 60 л |
| Продуктивність | 350 л/год |
| Висота підйому води | 0.6 м |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Висота | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання продуктивності | Немає |
| Функція збагачення води киснем | Так |
| Способи очищення води | Механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 515,25 ₴



