Внутрішній фільтр для невеликого акваріума до 110 літрів SunSun HJ-732
Внутрішній фільтр для очищення та аерації води в акваріумах або тераріумах з об'ємом води не більше 110 літрів.
В комплекті є спеціальна насадка-флейта на 10 виходів.
Може використовуватися в прісній і морській воді, забезпечуючи якісну механічну очистку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 8 Вт |
| Об'єм акваріума | 110 л |
| Продуктивність | 550 л/год |
| Висота підйому води | 0.8 м |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання продуктивності | Немає |
| Функція збагачення води киснем | Так |
| Способи очищення води | Механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 472,95 ₴












