
Внутрішній фільтр для акваріума SunSun XQP-500F
- Готово до відправки
540,90 ₴
Внутрішній фільтр для акваріума SunSun XQP-500F
SunSun XQP-500F - Високоефективний, двосекційний внутрішній фільтр для очищення води в акваріумах до 120 літрів.
У комплекті разом з SunSun XQP-500F входять усі насадки та перехідники, потрібні для його бездоганної роботи.
Може використовуватися в акваріумах та тераріумах з прісною та морською водою, забезпечуючи відмінне механічне та біологічне очищення.
Корпус фільтра виконаний з якісного пластику та має відмінний дизайн, тихий та зручний в обслуговуванні.
У міру забруднення (залежно від розміру акваріума, кількості, розмірів та видових особливостей риб) необхідно очищати наповнювач фільтра.
Цю процедуру бажано поєднувати з іншими роботами з догляду за акваріумом.
Основні переваги:
- Фільтр обладнаний повним комплексом матеріалів, що фільтрують.
- Крупно-пориста губка забезпечує високоефективне механічне очищення вашого акваріума.
- Швидко та легко обслуговується.
- Забезпечує оптимальне очищення води, зручність у користуванні та чудову роботу протягом багатьох років.
- Ідеальна система очищення для акваріумів.
- Чи не займає корисного простору в акваріумі.
- Не потребує окремого майданчика для встановлення, оскільки просто кріпиться на стінку акваріума.
- Інноваційний ергономічний дизайн.
- Простота в розбиранні та промиванні.
- Тихий у роботі, надійний у експлуатації.
Характеристики:
Фірма-виробник: SunSun (Китай)
Потужність: 9 Вт
Продуктивність: 500 л/год
Напруга: 220 В
Кількість фільтруючих склянок: 1
Спосіб фільтрації води: Механічний
Макс. здатний підняти стовп води: на 0.9 м
Регулювання продуктивності: Є
Габарити (ДхШхВ): 197x58х64 мм
Вага: -
Для акваріуму: до 120 літрів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 9 Вт |
| Об'єм акваріума | 120 л |
| Продуктивність | 500 л/год |
| Висота підйому води | 0.9 м |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 210 мм |
- Ціна: 540,90 ₴



