Внутрішній фільтр для акваріума SunSun CHJ-1502
- Готово до відправки
1 115,10 ₴
Внутрішній фільтр для акваріума Grech CHJ-1502
SunSun CHJ-1502 - Високоефективний, двосекційний внутрішній фільтр для очищення води в акваріумах до 450 літрів .
У комплекті разом з SunSun CHJ-1502 входять усі насадки та перехідники, потрібні для його бездоганної роботи.
Може використовуватися в акваріумах та тераріумах з прісною та морською водою, забезпечуючи відмінне механічне та біологічне очищення.
Корпус фільтра виконаний з якісного пластику і має відмінний дизайн, тихий та зручний в обслуговуванні.
У міру забруднення (залежно від розміру акваріума, кількості, розмірів та видових особливостей риб) необхідно очищати наповнювач фільтра.
Цю процедуру бажано поєднувати з іншими роботами з догляду за акваріумом.
Основні переваги:
- Фільтр обладнаний повним комплексом фільтруючих матеріалів.
- Велика губка забезпечує високоефективне механічне очищення вашого акваріума.
- Швидко та легко обслуговується.
- Забезпечує оптимальне очищення води, зручність у користуванні та чудову роботу протягом багатьох років.
- Ідеальна система очищення для акваріумів.
- Не займає корисного простору в акваріумі.
- Не вимагає окремого майданчика для встановлення, оскільки просто кріпиться на стінку акваріума.
- Інноваційний ергономічний дизайн.
- Простота в розбиранні та промиванні.
- Тихий в роботі, надійний в експлуатації.
Характеристики:
Фірма-виробник: SunSun (Китай)
Потужність: 25 Вт
Продуктивність: 1500 л/год
Напруга: 220 В
Кількість фільтрувальних склянок: 2
Спосіб фільтрації води:Механічний
Макс. здатний підняти стовп води: на 1,8 м
Регулювання продуктивності: Є
Габарити (ДхШхВ): _x_х_ мм
Вага: -
Для акваріуму: до 450 літрів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 25 Вт |
| Об'єм акваріума | 450 л |
| Продуктивність | 1500 л/год |
| Висота підйому води | 1.8 м |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання продуктивності | Так |
| Функція збагачення води киснем | Так |
| Способи очищення води | Механічний |
- Ціна: 1 115,10 ₴












