



Внутрішній фільтр для акваріума Atman SIF-700
- Готово до відправки
- Код: 2515565
1 138,50 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Внутрішній фільтр для невеликого акваріума до 90 літрів Atman SIF-700
Внутрішній фільтр для очищення та аерації води в акваріумах або тераріумах з об'ємом води не більше 90 літрів.
Може використовуватися в прісній і морській воді, забезпечуючи якісну механічну очистку. Додатково володіє функцією забору піни.
- Відмінне рішення для акваріумів до 90 літрів.
- Збагачує воду киснем, і завдяки цьому, замінює компресор.
- Простий в установці і обслуговуванні.
- Надійне кріплення з допомогою присосок.
- Корпус фільтра виконаний з якісного пластика.
- Компактний і дуже тихий, зручний і электроэкономичный.
Характеристики
Продуктивність: 400 л/год
Рекомендований обсяг акваріума: 90 л
Функція подачі кисню: Є
Регулювання продуктивності: Відсутній
Спосіб фільтрації води:
- Механічний
- Хімічний
Кількість фільтруючих секцій: 3
Потужність: 7.4 Вт
Напруга: 220 В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atman |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 7.4 Вт |
| Об'єм акваріума | 90 л |
| Продуктивність | 400 л/год |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання продуктивності | Немає |
| Функція збагачення води киснем | Так |
| Способи очищення води | Механічний, Хімічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 138,50 ₴



