

Внутрішній фільтр для акваріума Atman PF-200
- Готово до відправки
- Код: 2515401
580,05 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Внутрішній фільтр для невеликого акваріума до 80 літрів Atman PF-200
Внутрішній фільтр для очищення та аерації води в акваріумах або тераріумах з об'ємом води не більш як 400 літрів.
Може використовуватися в прісній і морській воді, забезпечуючи якісну механічну очистку.
- Відмінне рішення для акваріумів до 400 літрів.
- Збагачує воду киснем, і завдяки цьому, замінює компресор.
- Простий в установці і обслуговуванні.
- Надійне кріплення з допомогою присосок.
- Корпус фільтра виконаний з якісного пластика.
- Компактний і дуже тихий, зручний і електро-економічний.
Характеристики
Продуктивність: 360 л/годину
Можливість підйому води: до 0.8 м
Рекомендований обсяг акваріума: 80 л
Функція подачі кисню: Є
Регулювання продуктивності: Є
Спосіб фільтрації води: Механічний
Кількість фільтруючих секцій: 2
Потужність: 6 Вт
Напруга: 220 В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atman |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 6 Вт |
| Об'єм акваріума | 80 л |
| Продуктивність | 360 л/год |
| Висота підйому води | 0.8 м |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання продуктивності | Так |
| Функція збагачення води киснем | Так |
| Способи очищення води | Механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580,05 ₴



