

Внутрішній фільтр для акваріума Atman AT-F303
- Готово до відправки
- Код: 2515308
973,80 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Внутрішній фільтр для невеликого акваріума до 150 літрів Atman AT-F303
Внутрішній фільтр для очищення та аерації води в акваріумах або тераріумах з об'ємом води не більше 150 літрів.
Може використовуватися в прісній і морській воді, забезпечуючи якісну механічну очистку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atman |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 12 Вт |
| Об'єм акваріума | 150 л |
| Продуктивність | 600 л/год |
| Висота підйому води | 0.9 м |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання продуктивності | Немає |
| Функція збагачення води киснем | Так |
| Способи очищення води | Механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 973,80 ₴



