Внутрішній фільтр для акваріума Atman AT-F202
- Готово до відправки
- Код: 2515202
1 376,10 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Внутрішній фільтр для невеликого акваріума до 300 літрів Atman AT-F202
Внутрішній фільтр для очищення та аерації води в акваріумах або тераріумах з об'ємом води не більше 300 літрів. У комплекті з фільтром входить дифузор і лопатка для створення і напряму потоку води;
Може використовуватися в прісній і морській воді, забезпечуючи якісну механічну очистку.
- Відмінне рішення для акваріумів до 300 літрів.
- Збагачує воду киснем, і завдяки цьому, замінює компресор.
- Простий в установці і обслуговуванні.
- Надійне кріплення з допомогою присосок.
- Корпус фільтра виконаний з якісного пластика.
- Компактний і дуже тихий, зручний і электроэкономичный.
Характеристики
Продуктивність: 1200 л/годину
Можливість підйому води: до 1.3 м
Рекомендований обсяг акваріума: 300 л
Функція подачі кисню: Є
Регулювання продуктивності: Відсутній
Спосіб фільтрації води: Механічний
Кількість фільтруючих секцій: 2
Потужність: 25 Вт
Напруга: 220 В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atman |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 25 Вт |
| Об'єм акваріума | 300 л |
| Продуктивність | 1200 л/год |
| Висота підйому води | 1.3 м |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання продуктивності | Немає |
| Функція збагачення води киснем | Так |
| Способи очищення води | Механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 376,10 ₴










