Внутрішній фільтр для акваріума Atman AT-F103
- Готово до відправки
- Код: 2515103
1 363,50 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Внутрішній фільтр для невеликого акваріума до 350 літрів Atman AT-F103
Внутрішній фільтр для очищення та аерації води в акваріумах або тераріумах з об'ємом води не більше 350 літрів. У комплекті з фільтром входить дифузор та лопатка для створення та направлення потоку води;
Може використовуватися в прісній та морській воді, забезпечуючи якісне механічне очищення.
- Відмінне рішення для акваріумів до 350 літрів.
- Збагачує воду киснем, і завдяки цьому замінює компресор.
- Простий в установці та обслуговуванні.
- Надійне кріплення за допомогою присосок.
- Корпус фільтра виконаний з якісного пластику.
- Компактний і дуже тихий, зручний та електроекономічний.
Характеристики
Продуктивність: 1200 л/година
Можливість підйому води: до 1.2 м
Рекомендований об'єм акваріума: 350 л
Функція подачі кисню: Є
Регулювання продуктивності: Є
Спосіб фільтрації води: Механічний
Кількість секцій, що фільтрують: 2
Потужність: 25 Вт
Напруга: 220 В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atman |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 25 Вт |
| Об'єм акваріума | 350 л |
| Продуктивність | 1200 л/год |
| Висота підйому води | 1.2 м |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання продуктивності | Так |
| Функція збагачення води киснем | Так |
| Способи очищення води | Механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 363,50 ₴








