Внутрішній фільтр для акваріума Atman AT-881
- Готово до відправки
- Код: 2515511
1 684,35 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Внутрішній фільтр для акваріума до 150 літрів Atman AT-881
Внутрішній фільтр для очищення та аерації води в акваріумах або тераріумах з об'ємом води не більше 150 літрів.
Може використовуватися в прісній і морській воді, забезпечуючи якісну механічну (губка), хімічну (активоване вугілля) і біологічну (керамічні кільця) очистку.
- Відмінне рішення для акваріумів до 150 літрів.
- Компактний, інноваційний дизайн.
- Призначений для очищення води в акваріумах.
- Оснащений відсіком для терморегулятора.
- Дає можливість застосовувати різні типи наповнювачів
- Підтримує гарну якість води у вашому акваріумі.
- Простий в установці і обслуговуванні.
Характеристики
Продуктивність: 450 л/годину
Можливість підйому води: до 0.8 м
Рекомендований обсяг акваріума: 150 л
Функція подачі кисню: Є
Регулювання продуктивності: Відсутній
Спосіб фільтрації води:
- Механічний
- Біологічний
- Хімічний
Кількість фільтруючих секцій: 2
Потужність: 7 Вт
Напруга: 220 В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atman |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 7 Вт |
| Об'єм акваріума | 150 л |
| Продуктивність | 450 л/год |
| Висота підйому води | 0.8 м |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання продуктивності | Немає |
| Функція збагачення води киснем | Так |
| Способи очищення води | Механічний, Біологічний, Хімічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 684,35 ₴









