Акваріум SunSun HRX-1200H, 1207x477х745 мм — 330L, буде прекрасним доповненням у ваш інтер'єр і надасть йому родзинку завдяки своєму показному вигляду. Інтер'єр вашої квартири або офісу обов'язково виділятиметься серед інших, завдяки SunSun HRX-1200H і гідно буде оцінений шанувальниками краси та стилю.
Варто також зазначити, що його якість повністю відповідає його ціні, оскільки ви купуєте акваріум із великою кількістю переваг. Акваріум SunSun HRX-1200H виготовлений із термоскла, причому спереду та з боків скло акваріума суцільне, виготовлене за новою технологією без швів. Це не тільки надає йому оригінальності та привабливості, але й надійності, оскільки знижується будь-який ризик протікання, оскільки в акваріумі лише два вертикальні шви. Також великою перевагою такого скла є те, що воно практично не дряпається під час догляду, що дає змогу залишатися вашому акваріуму завжди в чудовому вигляді.
Кришка акваріума ідеально підібрана під основний колір акваріума та тумби та зроблена з міцного алюмінію. За вагою вона не особливо важка, але так само досить міцна.
Акваріум укомплектований лампами 3х39w (Т5) і системою фільтрації з помпою JP-1100G 25w. Варто зауважити, що в цьому акваріумі використовуються лампи спеціального спектра, які візуально підсилюють фарбування риб і рослин, надаючи їм соковитості, а також пришвидшує ріст живих рослин.
Щоб заховати товстий шар ґрунту, внизу зовні, зроблений спеціальний декоративний плінтус.
Звертаємо вашу увагу на те, що ціна вказана за акваріумний комплект без тумби. Тумба до цього комплекту додається безкоштовно. Можливі невеликі дефекти на кришці зверху (невелике відлущування (відшаровування та розтріскування) фарби. Також є невеликі дефекти в тумбі (відшаровування плівки/оракалу і в основному з внутрішньої частини тумби).
Тумба виготовлена з ламінованого ДСП і МДФ і прекрасно підходить під розмір і об'єму акваріума. Разом з акваріумом і кришкою, вона надає вашому інтер'єру стилю й оригінальності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акваріумний комплект |
| Вигляд акваріума | панорамний |
| Конструктивна особливість акваріума | безшовний |
| Об'єм акваріума | 330 л |
| Матеріал виготовлення | Акрилове скло |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Підставка | Так |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Підсвічування | Так |
| Довжина акваріума | 1207 мм |
| Ширина акваріума | 477 мм |
| Висота акваріума | 745 мм |
| Товщина стінок | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 35 445,60 ₴



