Акваріум SunSun HRX-1000H, 1027x477х745 мм - 250L, буде прекрасним доповненням у ваш інтер'єр і додасть йому родзинку, завдяки своєму презенту виду. Інтер'єр вашої квартири або офісу обов'язково буде виділятися серед інших, завдяки SunSun HRX-1000H і гідно буде оцінений любителями краси та стилю.
Варто також відзначити, що його якість повністю відповідає його ціні, тому що ви купуєте акваріум з великою кількістю переваг. Акваріум SunSun HRX-1000H
Кришка акваріума ідеально підібрана під основний колір акваріума і тумби і зроблена з міцного алюмінію. За вагою вона не надто важка, але у свою чергу досить міцна.
Акваріум укомплектований лампами 3х39w (Т5) і системою фільтрації з помпою JP-1100G 25w. Варто зауважити, що в цьому акваріумі використовуються лампи спеціального спектру, які візуально посилюють фарбування риб та рослин, надаючи їм соковитості, а також прискорює зростання живих рослин.Щоб сховати товстий шар ґрунту, внизу зовні, зроблений спеціальний декоративний плінтус.
Звертаємо вашу увагу на те, що ціна вказана за акваріумний комплект без тумби. Тумба до цього комплекту додається безкоштовно. Можливі невеликі дефекти на кришці зверху (невелике відлущування (відшаровування та розтріскування) фарби. Також є невеликі дефекти в тумбі (відшаровування плівки/оракалу і в основному з внутрішньої частини тумби).
Тумба виконана з ламінованого ДСП і МДФ і чудово підходить під розмір та об'єм акваріума. Разом з акваріумом та кришкою, вона надає вашому інтер'єру стилю та оригінальності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акваріумний комплект |
| Вигляд акваріума | панорамний |
| Конструктивна особливість акваріума | безшовний |
| Об'єм акваріума | 250 л |
| Матеріал виготовлення | Акрилове скло |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Підставка | Так |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Підсвічування | Так |
| Довжина акваріума | 1027 мм |
| Ширина акваріума | 477 мм |
| Висота акваріума | 745 мм |
| Товщина стінок | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 31 611,15 ₴



