Комплект: акваріум + кришка-світильник + тумба
Тип акваріума: овальний
Об'єм: 55 л
Товщина скла: 4 мм
Обробка скла: Єврокромка
Розмір акваріума з кришкою: 500х300х450 мм
Розмір підставки/тумби: 500х300х700 мм
Габарити комплекту: 500х300х1150 мм
Комплектація: підкладка під акваріум
Освітлення: лампа Т8 2х10W
Колір виробу: Вишня
У даному комплекті в кришку вбудована система освітлення, 1 балка з лампами 2х10 Вт, середній показник працездатності яких не менше 5000 годин, на базі електронного баласту та вологозахищених власників ламп. Оснащена в передній частині віконцем, що відкривається, для подачі, наприклад: корми для годування рибок і засобів по догляду за водою. Кришка оснащена додатковими отворами, через які можна заводити дроти в акваріум, а також трубки під час встановлення зовнішнього фільтра.
Кришка-світильник виготовлена у варіанті:
Варіант №2) По периметру кришки, у внутрішній її частині, приклеєна пластикова окантовка, яка при установці кришки на акваріум, лягає у внутрішню частину акваріума. По периметру кришки із зовнішнього боку, приклеєна декоративна окантовка, яка при встановленні кришки на акваріум, маскує рівень води в акваріумі і ребра жорсткості. При такій технологічній збірці виключається текти конденсату по стінках акваріума та проникнення променів світла з-під кришки-світильника. Сама ж кришка знімна повністю.
Кришка виконана з високоякісних матеріалів, завдяки чому термін її служби становить мінімум 5 років.
Підставка/Тумба, в комплекті, виконана з високоякісного ДСП товщина якого становить близько 18 мм.
Підставка поставляється як зібрана, так і в розібраному вигляді, але вона легко збирається.
У комплекті додаються всі необхідні складові частини.
Доставка службою Нова Пошта в будь-який регіон України.
Ця модель акваріума, для транспортування його службою Нова Пошта, додатково упаковується службою в "Палетні борти дерев’яні" або ж у "Дерев’яне обрешетування" (послуга платна).
Весь товар, що відправляється в упаковці "Палетні борти дерев’яні" або ж у "Дерев’яне обрешетування", відправляється тільки з 50% передоплатою, але не менше 1200 грн, або при 100% передоплаті. Ця упаковка гарантує вам страховку Новою Поштою, за транспортування вантажу, на 100% його вартість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Акваріумний комплект |
| Вигляд акваріума | прямокутний з опуклим панорамним склом |
| Конструктивна особливість акваріума | безкаркасний |
| Об'єм акваріума | 55 л |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Підставка | Так |
| Донний фільтр | Ні |
| Обігрівач | Ні |
| Підсвічування | Так |
| Термометр | Ні |
| Довжина акваріума | 500 мм |
| Ширина акваріума | 300 мм |
| Висота акваріума | 450 мм |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Колір виробу | Вишня |
- Ціна: 5 913,45 ₴




