Насос, помпа для акваріума чи фонтану SunSun JP-063
Компактний насос для прісноводних, морських акваріумів, ставків, фонтанів і водоспадів.
Насос призначений для подачі води акваріумах, водоспадах, садових ставках, каскадах, фонтанах, басейнах та при використанні у гідропонній системі зрошення. Насос ще може використовуватися у садівництві, домашніх господарствах та фермах з вирощування риб та інших тварин, а також при поливі городу або окремих грядок з краплинним поливом.
- Фонтанний насос для подачі води.
- Поєднує в собі непоганий баланс якості, ціни, шумових характеристик.
- Помпа проста в обслуговуванні та енергоекономічна.
- Універсальна може використовуватися в прісній та морській воді.
- Висока продуктивність та невеликі розміри.
- У комплекті є присоски для надійного кріплення.
- Довговічна та надійна.
Характеристики:
Фірма-виробник: SunSun (Китай)
Потужність: 10 W
Продуктивність: 600 л/год
Напруга: 220 V
Макс. здатний підняти стовп води: на 1,2 м
Регулювання продуктивності: Так
Довжина дроту: 1,5 м
Габарити (ДхШхВ): - 85х56х71 мм
Вага: - 0,4 кг
Враховуйте, будь ласка, що для насоса вказані максимальні значення продуктивності та підйому води. Це означає, що при підйомі води на висоту 50% від зазначеного максимального значення, максимальна продуктивність також падає на 50%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для фонтану |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 600 л/год |
| Характеристики насоса | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Продуктивність | 600 л/год |
| Висота підйому води | 1.2 м |
| Довжина кабелю | 1.5 м |
| Тип встановлення | Під водою |
| Призначення | Універсальне |
| Розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Висота | 71 мм |
- Ціна: 459 ₴




