Занурювальна лампа/підсвічування для акваріума LP-50, 10W, 50 см, Рожеве
- Готово до відправки
348,30 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Занурювальне підсвічування LP-50, Рожеве
Підсвічування заглибне для додаткового підсвічування акваріуму, як для декору, так і як нічне освітлення.
Підсвічування йде п'яти кольорів - біла, розова, зелена, блакитна та триколірна.
- Цілком занурювальна;
- Можливість роботи поза акваріумом ;
- Є різні кольори: білий, розовий, зелений, блакитний та триколірний;
- Присоски для кріплення.
Характеристики :
Можливість: 10 W
Довжина лампи: 50 см
Колір: Розовий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atman |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лампа |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 348,30 ₴



