Підсвічування заглибне LP-35, 6W, 40 см, Блакитне
- Готово до відправки
232,20 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Занурювальне підсвічування LP-35, Блакитне
Підсвічування заглибне для додаткового підсвічування акваріума, як для декору, так і як нічне освітлення.
Підсвічування йде п'яти кольорів - біле, рожеве, зелене, блакитне і триколірне.
- Повністю занурювальна;
- Можливість роботи поза акваріумом;
- Є різні кольори: білий, рожевий, зелений, блакитний і триколірний;
- Присоски для кріплення.
Характеристики:
Потужність: 6 W
Довжина лампи: 40 см
Колір: Блакитний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atman |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лампа |
| Потужність | 6 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Діаметр | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 232,20 ₴



