Акваріум для черепах SunSun HGG-300
Лідер світового ринку з виготовлення акваріумів та акваріумного обладнання фірма SunSun, випустила нову модель SunSun HGG-300 Акваріум для водних черепах.
Завдяки стильному та красивому дизайну SunSun HGG-300 прикрасить інтер'єр будь-якого Вашого приміщення, і буде приносити Вам радість і створювати затишок, як вдома, так і на роботі.
Об'єм акваріума SunSun HGG-300 складає 13 літрів.
- Акваріум виготовлений з високоякісного, нетоксичного пластику.
- SunSun HGG-300 укомплектований острівцем для Вашого вихованця, тому що черепашкам просто необхідно залишати воду і відпочивати на острівці.< /li>
- Кришка SunSun HGG-300 обладнана фільтруючим елементом, завдяки якому відбувається фільтрація води.
- Насос піднімає воду по трубці вгору і пропускає її через фільтруючий елемент, потім водоспадом вода повертається назад в акваріум.
- Рівень води в акваріумі не повинен бути нижчим за норму для коректної роботи фільтра.
- Потужність помпи 2 Вт.
- У комплект входить пластиковий піддон.
Модель: HGG-300
Довжина: 305 мм
Ширина: 210 мм
Висота: 215 мм
Об'єм: 13 л
Потужність фільтруючого насоса: 2 W
Доставка службами Нова Пошта, Justin і Делівері у будь-який регіон України. Можливий самовивіз.
Ця модель акваріума, для транспортування його службами вантажоперевезень, упаковується додатково в пінопластовий короб і гофроящик (послуга безкоштовна).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | Оргстекло |
| Тип | Акватераріум |
| Форма | Горизонтальний |
| Об`єм | 13 л |
| Конструктивна особливість тераріуму | Каркасний |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 215 см |
| Комплектація | Підставка |
- Ціна: 2 506,95 ₴












