Розпилювач повітря для акваріума Xilong XL-P55 зі світлодіодним підсвічуванням
- Готово до відправки
504,90 ₴
Розпилювач зі світлодіодним багатобарвним підсвічуванням Xilong XL-P55.
Сучасний світлодіодний підводний акваріумний розпилювач, призначений для встановлення в акваріумі під водою. Крім того, ця модель поєднує ще й функції освітлення акваріума. Велика кількість дрібних пухирців, що утворюються розпилювачем, максимально швидко збагачує воду киснем.
Для використання розпилення необхідно підключення компресора (придбається окремо). Даний світлодіодний розпилювач - це чудове декоративне рішення для акваріума, так як мінливі кольори світлодіодів постійно перетворюватимуть його. Якщо підсвічування вам не потрібне, то його можна просто відключити і використовувати пристрої тільки як розпилювач.
Розпилювач для акваріума - це простий пристрій, що дозволяє не тільки формувати для мешканців акваріуму комфортне середовище проживання, але і створювати надзвичайні чарівні картини підводного світу, завдяки своєму багатобарвному освітленню і красивим дрібним. бульбашкам.
Розпилювач повітря для акваріума входить до системи кисне-забезпечення – одну з найважливіших систем функціонування. У разі використання розпилювача повітря для акваріума робота компресора відбувається з повною віддачею. Адже з маленьких бульбашок повітря кисень легше переходить у воду, насичуючи її життєвою енергією.
Розпилювач з підсвічуванням Xilong надзвичайно красиво виглядає в акваріумі. Розпилювач з підсвічуванням зі світлодіодів з повільною зміною кольору створює яскраві світлові ефекти і є дуже оригінальною акваріумною прикрасою. Крім того, він може бути нічним освітленням.
Розміри (ДхШхВ): 550х25х15 мм
Потужність: 1 Вт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xilong |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Розпилювач |
| Тип розпилювача | Декоративний |
| Потужність | 1 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 15 мм |
- Ціна: 504,90 ₴



