Традиційний скляний акваріум у формі кулі об'ємом 1.2 літра
Акваріум ідеально підійде для утримання рибок, креветок, земноводних. Прекрасно підходить для утримання водних рослин і як оригінальна прикраса вашої квартири або кабінету, а також як подарунок. У такий акваріум можна помістити трохи ґрунту, посадити штучну або натуральну рослину, помістити невелику декорацію.
Акваріум виконаний з високоякісного скла, яке характеризується міцністю та надійністю. Ідеально підходить для акваріумістів-початківців, дітей або для невеликих приміщень, де неможливе облаштування великого акваріума. Також ідеально заповнить порожнечу офісного робочого столу, приносячи вам протягом напруженого робочого дня спокій, душевний спокій і умиротворення.
Характеристики:
Об'єм: 1,2 л
Висота: 120 мм
Діаметр: 150 мм
Доставка службами Нова Пошта, Justin і Делівері у будь-який регіон України. Можливий самовивіз.
Ця модель акваріума, для транспортування його службами вантажоперевезень, упаковується додатково в пінопластовий короб і гофроящик (послуга безкоштовна).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вигляд акваріума | акваріум-куля |
| Конструктивна особливість акваріума | безшовний |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
| Товщина стінок | 3 мм |
| Об'єм акваріума | 1.2 л |
| Діаметр акваріума | 150 мм |
| Висота акваріума | 120 мм |
| Тип | Акваріум |
| Стан | Новий |
- Ціна: 604,35 ₴



