Акваріум зі спеціальною полицею-острівцем для черепахи
Це стильний і якісний акваріум від українського виробника зі спеціально встановленою полицею острівцем для відпочинку черепахи. Кромки та торці акваріума ретельно оброблені та відполіровані на спеціальному скло-обробному устаткуванні.
Вибираючи акваріум потрібно задуматися не тільки про дизайн або стилістику акваріума, а так само необхідно подбати про затишок ваших вихованців. Обов'язково враховуйте кількість вихованців, які будуть там знаходитися, що не було б перенаселення. Акваріум потрібно завжди утримувати в чистоті та порядку.
Хороший домашній акваріум завжди буде радувати око, і може гармонувати з будь-яким інтер'єром. Завдяки своїм компактним розмірам такий акваріум буде чудово виглядати в будь-якому куточку вашого будинку і зробить його більш затишним і індивідуальним. Хороший акваріум з черепашками, неодмінно створюватиме комфорт і затишок у вашому будинку.
Щоб уникнути утворення тріщин або поломки, акваріум повинен бути встановлений на абсолютно рівну поверхню. Під дно необхідно прокласти ізолоновий килимок-підкладку.
- Стильний дизайн.
- Якісне скло.
- Якісна обробка торців акваріума.
- Довговічний і недорогий.
Тип акваріума: Прямокутний
Об'єм: 35 л
Товщина стінок: 4 мм
Довжина: 400 мм
Ширина: 250 мм
Висота: 350 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Акватераріум |
| Форма | Горизонтальний |
| Об`єм | 35 л |
| Конструктивна особливість тераріуму | Безкаркасний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 350 мм |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
- Ціна: 1 418,85 ₴




