
Стерилізатор ViaAqua UV-36W для акваріумів та ставків
- Готово до відправки
- Код: VAUV36W
6 224,40 ₴
ViaAqua UV-36W - стерилізатор для ставка.
ViaAqua UV-36W, TERMINATOR UV-36 Вт - ультрафіолетовий стерилізатор для акваріумів до 1500 л або ставків на 35000 л. Стерилізатор є ефективним знаряддям у боротьбі за здорову і чисту воду в ставках і акваріумах. Вода за допомогою помпи нагнітається в порожнину стерилізатора, де зазнає опромінення ультрафіолетовим світлом і вже стерилізована подається назад у водойму або акваріум.
Такий кругообіг триває постійно. Основою ультрафіолетового модуля UV-стерилізатора є циліндрична камера, що містить UV-лампу, яка закрита кварцової колбою, зверху якої тече вода. Лампи міцно закріплюються за допомогою фіксаторів.
Стерилізатори дуже корисні в ставках в літній сезон, коли температура води в ставку зростає і збільшується чисельність живуть у ній мікроорганізмів, які викликають «цвітіння води».
Особливості стерилізатора:
- Володіє високоефективним стерилізуючому дією.
- Швидко знищує мікроорганізми.
- Роблять воду кришталево чистою.
- Стерилизуете воду, зберігаючи при цьому її природні властивості.
- Гарантують надійний захист проти багатьох поширених захворювань, викликаних мікробами, бактеріями і вірусами, а так само спорами грибків і цвілі.
- Усуває "цвітіння" води в акваріумі і ставку в літній час.
- Простий в експлуатації.
Інтенсивність випромінювання ламп з часом падає, тому для більшої ефективності стерилізатора лампи повинні замінюватися кожні 8000-9000 годин.
Характеристики:
Потужність: 36 Вт.
Для ставків об'ємом до: 35000 л.
Для акваріумів обсягом до: 1500 л.
Розміри:
Діаметр: 80 мм,
Довжина: 530 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ViaAqua |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Стерилізатор |
| Вид комплектуючого | Лампа |
| Потужність | 36 Вт |
| Розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм акваріума | 1500 л |
| Об'єм ставка | 35000 л |
- Ціна: 6 224,40 ₴



