Світильник SunSun HЕL-1000, 8х39W Т5
Підвісний світильник SunSun HЕL-1000 виконаний з штампованого алюмінію, що надає йому оригінальний і стильний дизайн. Світильник оснащений T5 лампами 8х39 Вт. Реалізована функція включення на кожні 2 лампи а також кожні 4 лампи підключаються окремо до мережі живлення, що дозволяє моделювати плавне вмикання - вимикання - світанок-захід і вибирати необхідний режим освітлення для Ваших рослин і тварин. Корпус виконаний з штампованого алюмінію. В комплекті підвіси для кріплення.
Технічні характеристики
Виробник: SunSun
Кількість ламп/Потужність: 8х39W
Корпус світильника: Алюміній
Тип лампи: Т5
Розмір світильника: 1000х320х65 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світильник |
| Тип лампи | Т5 |
| Цоколь | G5 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 6.5 см |
| Основні | |
| Потужність | 312 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 224,10 ₴



