Підвісний світильник для акваріума SunSun HSD-6ТB-54W, 6х54W Т5.
SunSun HSD-6ТB-54W, 6х54W - підвісний акваріумний світильник для освітлення акваріумів довжиною до 121 см. Світильник з високоякісного алюмінієвого профілю, що надає йому оригінального та стильного дизайну і запобігає появі іржі. Світильник укомплектований шістьма лампами формату T5 потужністю по 54 Вт кожна, 10000К. Оснащений відбивачем, лампи захищені від бризок акриловим склом. Вимикач зручно розташований на верхній стороні світильника.
Корпус світильника виготовлений зі штампованого, антикорозійного алюмінію, що надає йому оригінального та стильного дизайну. Сучасний дизайн, що підходить для акваріумів будь-якого типу в будь-якій квартирі чи офісі. Розроблений для встановлення над акваріумом.
Відкриті акваріуми чудово виглядають у будь-якому інтер'єрі, зручні в обслуговуванні, створюють оптимальну вологість у приміщенні, особливо в офісах та панельних будинках з центральним опаленням. Світильники для акваріумів необхідні, щоб створювати достатнє освітлення акваріумів. Мета освітлення в акваріумі - відтворення природного довкілля організмів.
- Світильник оснащений шістьма лампами формату Т5;
- З високоякісного штампованого, антикорозійного алюмінію;
- Розроблений для встановлення над акваріумом;
- Економічний та компактний розмір;
- Легка заміна та встановлення ламп;
- Висока якість.
Характеристики
Виробник: SunSun
Потужність: 6х54 Вт
Стандартні лампи: 10000К
Тип ламп: Т5
Розмір: 1210x281x45 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світильник |
| Тип лампи | Т5 |
| Цоколь | G5 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 281 мм |
| Довжина | 1210 мм |
| Висота | 4.5 см |
| Основні | |
| Потужність | 324 Вт |
- Ціна: 11 380,50 ₴



