Овальний акваріум 34 л - це стильний і якісний акваріум від українського виробника.
Акваріум виготовлений з високоякісного полірованого скла та міцного силіконового герметика. Кромки та торці акваріума ретельно оброблені та відполіровані на спеціальному скло-обробному устаткуванні.
Вибираючи акваріум потрібно задуматися не тільки про дизайн або стилістику акваріума, а так само необхідно подбати про затишок ваших вихованців. Обов'язково враховуйте кількість вихованців які будуть там знаходиться, щоб не було перенаселення. Акваріум потрібно завжди утримувати в чистоті та порядку, акваріум такої форми дуже легко мити.
Хороший домашній акваріум завжди буде радувати око, і може гармонувати з будь-яким інтер'єром. Завдяки своїм компактним розмірам такий акваріум буде відмінно виглядати в будь-якому куточку вашого будинку і зробить його більш затишним і індивідуальним. Хороший акваріум неодмінно буде створювати комфорт та затишок у вашому будинку.
Щоб уникнути утворення тріщин або поломки, акваріум повинен бути встановлений на абсолютно рівну поверхню. Під дно необхідно прокласти поліпропіленовий килимок-підкладку або тонкий пінопласт.
- Стильний дизайн.
- Компактні розміри.
- Якісне скло.
- Якісна обробка торців акваріума.
- Довговічний і недорогий.
Розмір: 400х250х350 мм
Доставка службами Нова Пошта, Укрпошта та Делівері у будь-який регіон України. Можливий самовивіз.
Ця модель акваріума, для транспортування його службами вантажоперевезень, упаковується додатково в пінопластовий короб і гофроящик (послуга безкоштовна).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Акваріум |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
| Кришка | не передбачена |
| Вигляд акваріума | прямокутний з опуклим панорамним склом |
| Конструктивна особливість акваріума | безкаркасний |
| Об'єм акваріума | 34 л |
| Довжина акваріума | 400 мм |
| Ширина акваріума | 250 мм |
| Висота акваріума | 350 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 028,25 ₴
- Спосіб упаковки: Ця модель акваріума, для транспортування його службами вантажоперевезень, упаковується додатково в пінопластовий короб і гофроящик (послуга безкоштовна).



