Atman AT-200W - Обігрівач для акваріума 200 літрів.
Високоточний, водонепроникний нагрівач з подвійною ізоляцією для обігріву акваріумів до 200 літрів. Працює в діапазоні від 18 до 32°С.
Температура, що встановлюється на обігрівачі, підтримується на постійному рівні з точністю до 1°С. Довговічний, надійний в роботі обігрівач і легкий у встановленні.
Встановлюється на бічну стінку акваріума за допомогою потужних присосок, що йдуть у комплекті.
Можна використовувати в прісноводних та морських акваріумах.
Сигнальний індикатор починає горіти, коли температура води в акваріумі падає нижче за задане значення і згасає після того, як температура акваріумної води досягне необхідного значення.
Характеристики
Потужність: 200 W
Рекомендований об'єм акваріума: 200 л
Діапазон нагрівання: від 18 до 32°С
Точність нагрівання:±1°С
Регулювання температури: Повзунок
Сигнальний індикатор: Є
Кріплення:На присосках
Довжина нагрівача: 31 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atman |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Обігрівач |
| Потужність | 200 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм акваріума | 200 л |
| Мінімальна температура | 18 град. |
| Максимальна температура | 32 град. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 310 мм |
- Ціна: 547,20 ₴




