Насос для фонтану Atman AT-302LED
Компактний насос для прісноводних, морських акваріумів, ставків і фонтанів. У конструкції насоса передбачено регулювання потоку води.
Насос фонтанний призначений для подачі води акваріумах у водоспадах, садових ставках, каскадах, фонтанах, басейнах. Насос також може використовуватися у садівництві, домашніх господарствах та фермах з вирощування риб та інших тварин.
- Фонтанний насос для подачі води.
- Поєднує в собі непоганий баланс якості, ціни, шумових характеристик.
- Помпа проста в обслуговуванні та енергоекономічна.
- Універсальна може використовуватися в прісній та морській воді.
- Висока продуктивність та невеликі розміри.
- У комплекті є присоски для надійного кріплення.
- Довговічна та надійна.
Характеристики
Продуктивність:450 л/год
Висота підйому води: 0.7 м
Регулювання продуктивності: Є
Потужність насоса: 7 Вт
Напруга: 12 В
Комплектація:
- LED-підсвічування 4 світлодіоди (червоний, синій, зелений, жовтий)
- Блок живлення для роботи від розетки 220 В
Довжина дроту: 1.5 м
Врахуйте, будь ласка, що для насоса вказані максимальні значення продуктивності та підйому води. Це означає, що при підйомі води на висоту 50% від зазначеного максимального значення вказана максимальна продуктивність також падає на 50%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aman |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для фонтану |
| Стан | Новий |
| Характеристики насоса | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Продуктивність | 450 л/год |
| Висота підйому води | 0.7 м |
| Довжина кабелю | 1.5 м |
| Тип встановлення | Під водою |
| Призначення | Для фонтанів |
| Розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 45 мм |
- Ціна: 324 ₴





