Компресор для ставка SunSun ACO-016, 450 л/хв.
- Готово до відправки
10 553,40 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SunSun ACO-016 - Компресор для ставка, озер та Аква-систем.
SunSun ACO-016 - професійний, потужний компресор серії ACO ідеально підходить для великих акваріумів, рыборазводников, акваріумних систем і стійок, ставків або рибницьких господарств. Компресор SunSun ACO-016 потужний і надійний, зручний в експлуатації і не вимагає періодичної мастила. Компресори серії ACO довговічні й економічні, завдяки використанню якісного комплектуючого.
- Ідеально підходить для великих акваріумів, рыбразводников, акваріумних систем і стійок, ставків або рибницьких господарств.
- Надійність і комфорт в експлуатації.
- Потужний і надійний, зручний в експлуатації і не вимагає періодичної мастила.
- Якісне комплектуючий.
- Висока якість.
Технічні характеристики
Напруга: 220-240 В
Частота: 60 Гц
Потужність: 520 Вт
Тиск: 0.05 MPa
Кількість робочих каналів: 1
Розмір (ДхШхВ): 340х170х202 мм
Вага: 8.8 кг
Повітряний фільтр: Так
Продуктивність: 450 л/хв
Для акваріумів, ставків та акваріумних систем до: 25000 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Компресор для аерації |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 520 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 25000 л/год |
| Характеристики насоса | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Продуктивність | 25000 л/год |
| Тип встановлення | На суші |
| Розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 202 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 553,40 ₴









