

Компресор для ставка SunSun ACO-006, 85 л/хв
- Готово до відправки
- Код: SACO006
4 642,65 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SunSun ACO-006 - Компресор для акваріумних систем.
SunSun ACO-006 - професійний, потужний компресор серії ACO ідеально підходить для великих акваріумів, риборозвідників, акваріумних систем та стійок, ставків чи рибницьких господарств. Компресор SunSun ACO-006 потужний і надійний, зручний в експлуатації та не потребує періодичного мастила. Компресори серії ACO довговічні та економічні завдяки використанню якісного комплектуючого.
- Ідеально підходить для великих акваріумів, риброзвідників, акваріумних систем і стійок, ставків або рибництва.
- Надійність та комфорт в експлуатації.
- Потужний і надійний, зручний в експлуатації і не потребує періодичного мастила.
- Якісне комплектуюче.
- Висока якість.
Технічні характеристики
Напруга: 220-240 В.
Частота: 60 Гц.
Потужність: 105 Вт.
Тиск: 0.04 MPa.
Кількість робочих каналів: 1.
Розмір (ДхШхВ): 223х101х152 мм
Вага: 3.3 кг
Повітряний фільтр: Так.
Продуктивність: 85 л/хв.
Для акваріумів, ставків та акваріумних систем до: 5000 л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Компресор для аерації |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 105 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 5000 л/год |
| Характеристики насоса | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Продуктивність | 5100 л/год |
| Тип встановлення | На суші |
| Розміри | |
| Довжина | 223 мм |
| Ширина | 101 мм |
| Висота | 152 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 642,65 ₴



