



Аерліфтний внутрішній фільтр для акваріума SunSun JF-80
- Готово до відправки
451,35 ₴
SunSun JF-80 — внутрішній поролоновий фільтр, що підходить для акваріумів від 40 до 60 см та об'ємом до 80 л.
Він оснащений невеликим, дуже тихим і економічним насосом. Цей фільтр має дуже спрощену роботу та надзвичайно ефективний.
Грунтуючись на тій же роботі, що і аероліфтні фільтри, його продуктивність вища завдяки циркуляції води з більш високою швидкістю потоку, що забезпечується насосом потужністю 350 л/год і споживанням всього 3 Вт.
Обладнаний двома об'ємними дрібнопористими губками, що представляють дуже велику поверхню для заселення бактеріями, цей фільтр є ідеальним фільтром для акваріумів, населених креветками та дрібними видами риб. < /span>
Періодичне промивання губок дозволить вам завжди підтримувати ідеальний баланс у серці вашого акваріума та ідеальну стабільність параметрів.
Його кріплення здійснюється за допомогою двох міцних присосок на стінках акваріума, а його телескопічна та регульована відвідна трубка дозволить вам ідеально відрегулювати висоту для досягнення ідеального змішування води в акваріумі та пов'язаного з цим насичення киснем.Технічні характеристики:
Фірма-виробник: SunSun (Китай)
Розміри губок: Ø 4,5 см x висота 8 см.
Подовжувач відбракувальної трубки: 23-28 см
Споживання насоса: 3 Вт
Максимальна продуктивність насоса: 350 л/год
Загальний розмір: 14,5 х 5 х 23-28 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 3 Вт |
| Об'єм акваріума | 80 л |
| Продуктивність | 350 л/год |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 28 мм |
- Ціна: 451,35 ₴



