Внутрішній фільтр для акваріума ViaAqua VA-F304
- Готово до відправки
1 088,10 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Внутрішній фільтр для акваріума до 180 літрів ViaAqua VA-F304
Внутрішній фільтр для очищення та аерації води в акваріумах або тераріумах з об'ємом води не більше 180 літрів.
Може використовуватися в прісній та морській воді, забезпечуючи якісне механічне очищення.
- Відмінне рішення для акваріумів до 180 літрів.
- Збагачує воду киснем, і завдяки цьому замінює компресор.
- Простий в установці та обслуговуванні.
- Надійне кріплення за допомогою присосок.
- Корпус фільтра виконаний з якісного пластику.
- Компактний і дуже тихий, зручний та електроекономічний.
Характеристики
Продуктивність: 660 л/година
Можливість підйому води:до 1 м
Рекомендований об'єм акваріума:до 180 л
Функція подачі кисню:Є
Регулювання продуктивності: Є
Спосіб фільтрації води:Механічний
Кількість секцій, що фільтрують: 1
Потужність: 9 Вт
Напруга: 220 В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ViaAqua |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 9 Вт |
| Об'єм акваріума | 180 л |
| Продуктивність | 660 л/год |
| Висота підйому води | 1 м |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція збагачення води киснем | Так |
| Способи очищення води | Механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 088,10 ₴








