
Внутрішній фільтр для акваріума ViaAqua VA-360IPF
- Готово до відправки
711 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Внутрішній фільтр для акваріума до 120 літрів ViaAqua VA-360IPF
Внутрішній фільтр для очищення та аерації води в акваріумах або тераріумах з об'ємом води не більше 120 літрів.
У комплекті з насадками, перехідниками та поворотним соплом.
Може використовуватися в прісній та морській воді, забезпечуючи якісне механічне очищення.
- Відмінне рішення для акваріумів до 120 літрів.
- Збагачує воду киснем, і завдяки цьому замінює компресор.
- Простий в установці та обслуговуванні.
- Надійне кріплення за допомогою присосок.
- Корпус фільтра виконаний з якісного пластику.
- Компактний і дуже тихий, зручний та електроекономічний.
Характеристики
Продуктивність:600 л/година
Можливість підйому води: до 0.85 м
Рекомендований об'єм акваріума:до 120 л
Функція подачі кисню:Є
Регулювання продуктивності: Є
Спосіб фільтрації води:Механічний
Кількість секцій, що фільтрують: 2
Потужність: 8 Вт
Напруга: 220 В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ViaAqua |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 8 Вт |
| Об'єм акваріума | 120 л |
| Продуктивність | 600 л/год |
| Висота підйому води | 0.85 м |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання продуктивності | Так |
| Функція збагачення води киснем | Так |
| Способи очищення води | Механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 711 ₴



