Внутрішній фільтр для акваріуму ViaAqua VA-2219F
- Готово до відправки
1 416,60 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Внутрішній фільтр для акваріума до 250 літрів ViaAqua VA-2219F
Внутрішній фільтр для очищення та аерації води в акваріумах або тераріумах з об'ємом води не більше 250 літрів.
Може використовуватись у прісній та морській воді, забезпечуючи якісне механічне очищення.
- Відмінне рішення для акваріумів до 250 літрів.
- Збагачує воду киснем, і завдяки цьому замінює компресор.
- Простий в установці та обслуговуванні.
- Надійне кріплення за допомогою присосок.
- Корпус фільтра виконаний з якісного пластику.
- Компактний і дуже тихий, зручний та електроекономічний.
Характеристики
Продуктивність:840 л/година
Можливість підйому води: до 1.3 м
Рекомендований обсяг акваріума: до 250 л
Функція подачі кисню: Є
Регулювання продуктивності: Відсутня
Спосіб фільтрації води:Механічний
Кількість секцій, що фільтрують: 3
Потужність: 10.2 Вт
Напруга: 220 В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ViaAqua |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 20 Вт |
| Об'єм акваріума | 250 л |
| Продуктивність | 840 л/год |
| Висота підйому води | 1.5 м |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 416,60 ₴



