Внутрішній фільтр для акваріума Atman SIF-500
- Готово до відправки
- Код: 2515563
976,50 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Внутрішній фільтр для невеликого акваріума до 40 літрів Atman SIF-500
Внутрішній фільтр для очищення та аерації води в акваріумах або тераріумах з об'ємом води не більше 40 літрів.
Може використовуватися в прісній і морській воді, забезпечуючи якісну механічну очистку.
- Відмінне рішення для акваріумів до 40 літрів.
- Збагачує воду киснем, і завдяки цьому, замінює компресор.
- Простий в установці і обслуговуванні.
- Надійне кріплення з допомогою присосок.
- Корпус фільтра виконаний з якісного пластика.
- Компактний і дуже тихий, зручний і электроэкономичный.
Характеристики
Продуктивність: 168 л/год
Рекомендований обсяг акваріума: 40 л
Функція подачі кисню: Є
Регулювання продуктивності: Відсутній
Спосіб фільтрації води:
- Механічний
- Хімічний
Кількість фільтруючих секцій: 4
Потужність: 4.2 Вт
Напруга: 220 В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atman |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 4.2 Вт |
| Об'єм акваріума | 40 л |
| Продуктивність | 168 л/год |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання продуктивності | Немає |
| Функція збагачення води киснем | Так |
| Способи очищення води | Механічний, Хімічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 976,50 ₴








