Прямокутний акваріум 260 л - це стильний і якісний акваріум від українського виробника.
Акваріум виготовлений з високоякісного полірованого скла і міцного силіконового герметика. Кромки і торці акваріума ретельно оброблені і відполіровані на спеціальному скло-обробному обладнанні.
Вибираючи акваріум потрібно задуматися не тільки про дизайн або стилістиці акваріума, а так само необхідно подбає про затишок ваших вихованців. Обов'язково враховуйте кількість вихованців які будуть там знаходиться, що б не було перенаселення. Акваріум потрібно завжди утримувати в чистоті і порядку.
Хороший домашний аквариум всегда будет радовать глаз, и может гармонировать с любым интерьером. Благодаря своим компактным размерам такой аквариум будет отлично смотреться в любом уголке вашего дома и сделает его более уютным и индивидуальным. Хороший аквариум непременно будет создавать комфорт и уют в вашем доме.
Во избежание образования трещин или поломки, аквариум должен быть установлен на абсолютно ровную поверхность. Под дно необходимо проложить изолоновый коврик-подложку или тонкий пенопласт.
- Стильный дизайн.
- Компактные размеры.
- Качественное стекло.
- Качественная обработка торцов аквариума.
- Довговічний і недорогий.
Розмір: 100х400х650 мм
Доставка службою Нова Пошта в будь-який регіон України.
Ця модель акваріума, для транспортування його службою вантажоперевезень Нова Пошта, додатково упаковується службою в дерев'яні палетні борти або в дерев'яні лати (послуга платна).
Весь товар, що відправляється в упаковці "Дерев'яні палетні борти" або ж у "Дерев'яна решетування", відправляється тільки з 50% передоплатою, але не менше 1200 грн., або за 100% передоплати. Ця упаковка гарантує вам страховку Новою Поштою за транспортування вантажу на 100% його вартість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Акваріум |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Конструктивна особливість акваріума | безкаркасний |
| Об'єм акваріума | 260 л |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
| Кришка | не передбачена |
| Довжина акваріума | 1000 мм |
| Ширина акваріума | 400 мм |
| Висота акваріума | 650 мм |
| Товщина стінок | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 10 230,75 ₴
- Спосіб упаковки: Акваріуми і акваріумні матрьошки до 60 літрів ми пакуємо самостійно пінопласт і гофрокартон, і відправляємо Новою поштою. По Одесі і Черноморску можлива доставка акваріумів будь-яких розмірів прямо у вашу квартиру або офіс.





