Тришарова гофрована картонна коробка НП 34х24х9 см, 2 кг
- В наявності
27,45 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трьохшарова гофрована картонна коробка для пакування товару при його транспортуванні. Якщо ви бажаєте отримати цілий і неушкоджений ваш товар, то без гофрованої картонної картонної коробки вам просто не обійтися. Чотириклапанна система складання коробки, дозволяє швидко і без особливих зусиль зібрати її, укласти в неї ваш товар і бути впевненим, що ваш товар доїде до місця призначення цілим і неушкодженим. Використовується для транспортування дрібних. відправлений службою Нова Пошта. Можливе використання даних коробок та для відправлення іншими службами вантажоперевезень.
Характеристики:
Матеріал: гофрований картон
Довжина: 34 см
Ширина: 24 см
Висота: 9 см
Відхилення в розмірах: +/- 0,5 см
Країна виробник: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 340 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Ручки | Немає |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | Коричневий |
| Повнокольоровий | Так |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27,45 ₴



