Акваріумний комплект Sunsun AT-420C - ідеальне рішення для настільного акваріуму в будинок або офіс.
Акваріум Sunsun AT-420C - відмінно підійде для подарунка дитині або в офіс.
В акваріумі Sunsun AT-420Cвстановлений безшумний внутрішній фільтр, який повноцінно очищає воду в акваріумі та насичує її киснем.
В комплект Sunsun AT-420C входить:
- Акваріум
- Внутрішній фільтр
- Кришка
- Світильник
- Піддон
Характеристики:
Об'єм: 30 л
Габарити: 42х23х31 см
Освітлення: LED 8W
Колір виробу: Білий
Комплектація: акваріум, кришка, світильник, фільтр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акваріумний комплект |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Конструктивна особливість акваріума | безшовний |
| Об'єм акваріума | 30 л |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Підставка | Ні |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Донний фільтр | Ні |
| Обігрівач | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Термометр | Ні |
| Довжина акваріума | 420 мм |
| Ширина акваріума | 230 мм |
| Висота акваріума | 310 мм |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 679,05 ₴



